Ali Koç'un oğlu sinirlendi, etrafındakiler onu sakinleştirmekte zorlandı! İşte Eurobasket 2022 gecesine damga vuran görüntüler

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanan maçın son bölümünde, kenardaki taraftarlar ile bazı Münihli futbolcular arasında sözlü tartışma yaşandı. Bu tartışmalar maçın ilerleyen bölümlerinde daha da şiddetlendi. Konuk ekipten Alfa Diallo, maçın son düdüğünde Gialloblù taraftarlarına el salladı.

KENDİNİ TUTULAMADI

Bu anlara Fenerbahce taraftarları tepki gösterdi. Bu isimler arasında F.Bahçe Başkanı Ali Koç'un oğlu Kerim Rahmi Koç da vardı. Koç'un Monaco'lu futbolculara tepki olarak sosyal medyada paylaştığı görüntüler viral olurken, gerginlik nedeniyle çevresindekilerin sakinleşmekte zorlandığı görüldü.

GÜVENLİK MÜDAHALE EDİLDİ

Yaşananlar nedeniyle odada kısa süreli gerginlik oluştu. Güvenlik güçlerinin ve teknik ekiplerin müdahalesi gerginliğin artmasını önledi.

AA-20240503-34455499-34455495-FENERBAHCE_BEKO_AS_MONACO

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
EuroLeague'de olaylı gece!  Maç sonunda kaos yaşandı ve polis müdahale ettiEuroLeague'de olaylı gece! Maç sonunda kaos yaşandı ve polis müdahale etti
Dolmabahçe'de inanılmaz final!  Beşiktaş 90+7'de kazandıDolmabahçe'de inanılmaz final! Beşiktaş 90+7'de kazandı
Torrent'in yeni adresi herkesi şaşırttı!Torrent'in yeni adresi herkesi şaşırttı!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber