CHP lideri Özgür Özel’den “para sayma” videosuna ilişkin yeni açıklama: “2019 yılına aittir ve AK Partili bir avukat tarafından kaydedilmiştir.”

Isparta Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara seslenen Özgür Özel, CHP’nin İstanbul il merkezinde çekildiği iddia edilen para sayma görüntülerine ilişkin açıklama yaptı.

“BİNAYI ALIYORUZ, ADAM DEPOZİTO İSTEDİ”

Özel, şunları söyledi: “Bildiğiniz gibi sahte videoyla sonuçlanan son seçimde elinden geldiğince herkesi kandırdı ve tüm TV kanallarını sahte videolarla haksız yere kampanya için kullandı. Geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınladılar, her şeyi ele aldılar ve Parayı sayan birini görür görmez resmin tamamını bul dedim. Görüntüler 2019 “1998 yılından kalma İstanbul il binasını satın alıyoruz. Adam depozito istedi” dedi.

“HUKUK BÜROSU PARANIN ÖNEMLİ OLDUĞU YERDİR”

Paranın sayıldığı yerin hukuk bürosu olduğunu öne süren Özel, şöyle konuştu: “Fotoğrafları AK Partili bir avukat çekti ve ‘Para karşılığında bu resimleri size vereyim’ dedi. Hayır, endişelenecek bir şeyimiz yok dedik. .’ Paranın geldiği yer belli, bağışlandığı yer belli, alındığı bina belli, daha bugün birkaç ay önce “balyalarca para topluyordu” dedi. Recep Tayyip Erdoğan, “2019’un imajından bugüne böyle bir yalana sığınıyorsanız vay halinize.” (İHA)

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Başlık yönlendirmesi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Suç örgütü 'Yılanlar Grubu'na 13 tutuklama!Suç örgütü ‘Yılanlar Grubu’na 13 tutuklama!
Trafikte çatışma!  Kurşunlar havada uçuştuTrafikte çatışma! Kurşunlar havada uçuştu
AK Parti AK Parti yine “Büyük İstanbul Mitingi” düzenliyor!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber