Kerem Aktürkoğlu’nun İcardi hakkındaki açıklamaları: ‘Mutlu olmayacağını biliyordum’

Galatasaray’ın‘VE Kerem Aktürkoğlu Giallorossi ekibinin YouTube hesabına konuk oldu. Galatasaray kaptanı, son gelişmeler ve takımın performansıyla ilgili soruları yanıtladı.

Kerem Aktürkoğlu, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“Ankaragücü maçında hem bizim hem de taraftarların beklediği şey, İcardi’nin sevincini görmekti. Değer verdiğim kişiye moralinin bozuk olduğunu hissettiğimde destek olmak istedim. Kendimi doğrudan halkın yerine koydum. Bunu biliyordum. Icardi orada o sevinci yaşatmazdı, dedim ki: ‘Lütfen beni kırma, yapabilir misin?’ O da dedi. Sağol dedi.

“Bayern Münih’i mağlup ettik”

“Aslında hem takım olarak hem de bireysel olarak iyi bir Şampiyonlar Ligi süreci geçirdiğimizi düşünüyorum. Tabii son maçtan sonra çok hayal kırıklığına uğradık ve üçüncü olduk. Ama maçlara baktığımızda galip geldiğimiz anlar da oldu. maç, büyük takımlara karşı, Bayern Münih’e karşı…”

“BİZ MÜKEMMEL BİR BİRLİĞİYİZ”

“Teknik Direktörümüz Okan Buruk’la geldiği günden bu yana kulüpte mükemmel bir birlik olduğunu düşünüyorum. Takım ruhu var. Taraftarımız, yönetimimiz, çalışanlarımız mükemmel bir bütün olduk.”

“GALATASARAY’DA BÜYÜDÜM”

“Bir doğum günümden sonra şunu dedim: ‘Galatasaray’da doğmadım ama Galatasaray’da büyüdüm.’” Öyle dedim. Gerçekten oldu. 21 yaşımda geldim, şimdi 25 yaşındayım.”

“Düştüğümde kalkmayı biliyordum”

“Galatasaray tarihinin belki de en kötü dönemini yaşadığımı biliyorum ve geçen yıl harika bir şampiyonluk oynadığımızı da biliyorum. Bu yüzden hem fiziksel hem de zihinsel olarak en önemli şey pes etmemek. hayat şu ana kadar biraz böyleydi.Hep: “Düştüğümde kalkmayı biliyordum, bilmem gerekiyordu.”

“SÜPERLİGDEN 3.LİGE GEÇTİM”

“Kariyerimde ‘kötü’ denilebilecek bir şey yaptım. Süper Lig’den 3. Lig’e gittim ama oynadım ve buraya güçlü geldim. Hangi ligde olursanız olun, oynamak bence çok önemli. Bir futbolcu için önemli.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber