Komedyenin şakası Süleyman Soylu’yu kızdırdı: Fetödyen!

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 7 yıldır yürüttüğü görevi Ali Yerlikaya’ya devrettikten sonra gündem olmaya devam ediyor. Son olarak bir kabare gösterisinde 7’den 70’e hemen hemen herkesin bildiği ve kullandığı bir grip ilacıyla ilgili espri yapan Süleyman Soylu, komedyen Özgür Turhan’ı suçladı.

“SOYLU’YLA FOTOĞRAF YOK”

Özgür Turhan, programının bir bölümünde grip ilaçları ile kokain arasında bağlantı olduğuna dair dedikoduların dolaştığını belirterek, “Tylolhot’un uyuşturucu bağlantısı olduğunu düşünmüyorum çünkü Süleyman Soylu’yla fotoğrafını görmedim.”

“SİYASİ UZATMALARIYLA DESTEKLENEN BİR KOMEDYEN”

Soylu’nun Turhan’a verdiği yanıt sosyal medyayı salladı. “Fetödyen” ifadesinin kullanımıyla da dikkat çeken Soylu, tepkisini ve tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Ben hayatım boyunca ülkeme ve milletime olan bağlılığımdan dolayı antiemperyalist oldum ve bundan gurur duyuyorum. Devlete yönelik tüm iftiralara tanık olanların saldırılarına neden olan tavrımı bir kez daha yineliyorum. aylardır polis, jandarma ve bizlerle, siyasi uzantısı açıkça ortada olan komedyen ya da fetöcüye saldırarak, saldırarak sonuç elde etmek ve korkutmak isteyenler tarafından.” “Şunu söyleyeyim: Amerika Gazze’de katildir. İsrail Gazze’de katildir. PKK-PYD teröristtir. İşbirlikçileri de teröristtir. Bu kişiyi komedyen olarak suçlarsam Nejat’a haksızlık etmiş olurum. Uygur, Halit Akçatepe ve Kemal Sunal’a şifalar diliyorum.”

qweqwBu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
AK Partili bakanların seçim sonuçları dikkat çektiAK Partili bakanların seçim sonuçları dikkat çekti
Camide sapık alarmı!  Başörtülü olup namaz kılan kadına tacizde bulunduCamide sapık alarmı! Başörtülü olup namaz kılan kadına tacizde bulundu
Güzel havayı fırsat bilenler oraya akın etti!  Yoğunluk oluştuGüzel havayı fırsat bilenler oraya akın etti! Yoğunluk oluştu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber