Türk doktoru gizli kamerayla kaydettiler! Avrupa’da 9 bin lira, Türkiye’de 5 bin lira: Odada iç çamaşırını çıkarıp kalçasına dokundu

İngiliz magazin dergilerinin en çok okunanlarından The Sun, İngiliz hastalarla tanışmak ve onları tanıtmak amacıyla İngiltere turu düzenleyen bir Türk firmasının tanıtım etkinliğine katıldı. İngiltere’de bir otelde düzenlenen tanıtımda bir kadın, kalça kaldırma ameliyatı olmak isteyen hasta kılığına girerek Türk doktorla görüşmesini gizli kamerayla kaydetti.

BİRDEN KALÇALARINA YÖNLENDİRİLDİ

Türkiye’de çok daha ucuza “Brezilya tarzı kalça kaldırma ameliyatı” yaptırmak istediğini söyleyen kadın, otel odasında doktorla buluştu. Çok az İngilizce konuşan ve tercüman kullanan Türk doktorun kadına ne yaptığı da gündem oldu. Otel odasında adam aniden kadının pantolonunu indirdi ve kalçasını incelemeye başladı.

DOKTORUN ADI DA BELİRTİLDİ

The Sun gazetesi otel odalarındaki bu promosyonla ilgili büyük sorunlar yaşandığını iddia ederken, Londra otellerinde birçok yasanın çiğnendiği iddia edildi. Şubat ayında çekilen görüntülerde SA ile görüşme yapıldığı belirtiliyor.

HANGİ YASALAR İHLAL EDİLDİ?

  • Cerrah Britanya Tıp Konseyi’ne kayıtlı değildi.
  • Kadının iç çamaşırı izni olmadan çıkarıldı.
  • Satış stratejileri geliştirdiler.
  • Kadının tıbbi geçmişini öğrenmek istediler.
  • Çevirmen bu ameliyattan kaynaklanan ölümler hakkında yalan söyledi.
  • Ruhsatsız olarak hekimlik yapıyordu.

D

“İç çamaşırını çıkarıp eline aldı”

Önceden kadından tıbbi geçmişini paylaşmasını istedikleri iddia edilse de raporda şunlar belirtiliyor: “Kendisine ‘iyi İngilizce konuşan’ bir doktor sözü verilmesine rağmen, bir tercüman ona, mahremiyet sağlamak için perdesiz bir konferans odasında soyunmasını söyledi. Dr. SA daha sonra hiçbir uyarıda bulunmadan iç çamaşırını çıkardı.” “Ve onun kalçalarına dokunmaya başladı.”

FİYAT FARKI NEREDEYSE 2 KATINA ÇIKTI

Sözcü’de yer alan haberde fiziki muayenenin sadece 2,5 dakika sürdüğü belirtilirken, gazeteci toplantı sırasında güvenlik konusunda endişelerini dile getirdi. Ancak tercüman şunu söyledi: “Brezilya’da kalça ameliyatı veya buna benzer bir olaydan kimse ölmedi. Bizim hastanemizde böyle bir sorun yok.”

The Sun, herhangi bir ölüm vakasında ne hastanenin ne de SA’nın parmağının olmadığını kaydetti. Toplantının ardından İngiliz gazeteciye uçuş, otel ve ameliyat dahil 5 bin sterlinlik paketi hemen kabul etmesi karşılığında 200 sterlinlik indirim teklif edildiği ancak herhangi bir işlem yapılmadığı belirtildi. .

İngiltere’de bu tür ameliyatların maliyetinin 9.000 £’a kadar çıkabileceği iddia edilse de, bu toplantıdan 48 saat sonra 200 £’luk bir indirim mesajı daha geldi.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tüyler ürpertici vahşet!  Hamile kardeşini sokak ortasında öldürdüTüyler ürpertici vahşet! Hamile kardeşini sokak ortasında öldürdü
Bodrum'a gelen tatilciler uzun kuyruklar oluşturduBodrum’a gelen tatilciler uzun kuyruklar oluşturdu
Evden 2 milyon TL değerinde altın ve döviz çalındı!Evden 2 milyon TL değerinde altın ve döviz çalındı!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber